Winkels

WAAR Amersfoort

Langestraat 56
3811 AJ
Amersfoort
Telefoon: 0333033316
E-mail: amersfoort@ditiswaar.nl

Maandag: 13.00 – 17.30
Di, wo, vr: 10.30 – 17.30
Donderdag: 10.30 – 21.00
Zaterdag: 10.30 – 17.00
Zondag: 13.00 – 17.00 (alle zondagen geopend)

WAAR Amsterdam Haarlemmerdijk

Haarlemmerdijk 57
1013 KB
Amsterdam
Telefoon: 020-3033939

Maandag: 12.00 – 18.00
Dinsdag: 10.00 – 18.00
Zaterdag 10.00 – 18.00
Zondag 12.00 – 17.00

WAAR Amsterdam Middenweg

Middenweg 31-BG
1098 AB
Amsterdam
Telefoon: 020-2386961

Maandag 13.00 – 18.00
Dinsdag t/m vrijdag 10.00 – 18.00
Zaterdag 10.00 – 17.00
Zondag 12.00 – 17.00

WAAR Arnhem

Brouwersplein 11
6811 BL
Arnhem
Telefoon: 026-3554288
E-mail: arnhem@ditiswaar.nl

Maandag: 12.00 – 18.00
Di, wo, vrij: 10.00 – 18.00
Donderdag: 10.00 – 21.00
Zaterdag: 10.00 – 17.30
Zondag: 12.00 – 17.00

WAAR Apeldoorn

Winkelcentrum Oranjerie 153 (entree tegenover Mariastraat 4)
7311 WG
Apeldoorn
Telefoon: 0553034305
E-mail: apeldoorn@ditiswaar.nl

Maandag: 11.00 – 17.30
Di, wo, vr, za: 10.00 – 17.30
Donderdag: 10.00 – 21.00
Eerste zondag van de maand koopzondag: 12.00 – 17.00

WAAR Den Bosch

Vughterstraat 40
5211 GJ Den Bosch
Telefoon: 073 – 3030446
E-mail: denbosch@ditiswaar.nl

Maandag: 13.00 – 18.00
Dinsdag: 10.00 – 18.00
Woensdag: 10.00 – 18.00
Donderdag: 10.00 – 21.00
Vrijdag: 10.00 – 18.00
Zaterdag: 10.00 – 17.00
Zondag: 12.00 – 17.00

WAAR Den Haag

Fahrenheitstraat 496
2561 DH
Den Haag
Telefoon: 0702050268
E-mail: denhaag@ditiswaar.nl

Maandag: 12.00 – 17.30
Di, woe, do, za: 10.30 – 17.30
Vrijdag : 10.30 – 20.00
Zondag: 12.00 – 17.00

WAAR Deventer

Lange Bischopstraat 35
7411 KH
Deventer
Telefoon: 0570 745079
E-mail: deventer@ditiswaar.nl

Maandag :  13.00  –  17.30 uur
Di, wo, vrij   09.30 –   17.30 uur
Donderdag: 09.30  –  21.00 uur
Zaterdag:    09.30   – 17.30 uur

WAAR Haarlem

Grote Houtstraat 130
2011 SV
Haarlem
Telefoon: 023-5312433
E-mail: haarlem@ditiswaar.nl

Maandag: 13.00 – 17.30
Di, wo, vrij: 10.00 – 17.30
Donderdag: 10.00 – 21.00
Zaterdag: 10.00 – 17.00
Zondag: 12.00 – 17.00 (alle zondagen geopend)

WAAR Leiden

Haarlemmerstraat 53a
2312 DK
Leiden
Telefoon: 071-5147907
E-mail: leiden@ditiswaar.nl

Maandag: 12.00 – 18.00
Dinsdag: 10.00 – 18.00
Woensdag: 10.00 – 18.00
Donderdag: 10.00 – 21.00
Vrijdag: 10.00 – 18.00
Zaterdag: 10.00 – 17.00
Zondag: 12.00 – 17.00

WAAR Maastricht

Wycker Brugstraat 61
6221 EB
Maastricht
Telefoon: 0433-101522
E-mail: maastricht@ditiswaar.nl

Maandag 13.30-17.30
Di, wo, vr 10.30-17.30
Donderdag 10.30-21.00
Zaterdag 10.30-17.30
Koopzondag 13.00-17.00
Elke zondag van de maand

WAAR Nijmegen

Ziekerstraat 27
6511 LD
Nijmegen
Telefoon: 024-3233390
E-mail: nijmegen@ditiswaar.nl


Maandag: 12.00 – 17.30
Di, wo, vrij: 10.30 – 17.30
Donderdag: 10.30 – 21.00
Zaterdag: 10.30 – 17.30
Bij koopzondag: 13.00 – 17.00 (1e en laatse zondag van de maand geopend)

WAAR Nistelrode

Weijen 77
5388 HM
Nistelrode
E-mail: nistelrode@ditiswaar.nl

Ma t/m vrijdag: 09:30 – 17:30
Za: 10:00 – 17:00
Zondags gesloten

WAAR Oud-Beijerland

Oostdijk 18-20
3261 KH

Oud-Beijerland
Telefoon: 0186745059
E-mail: oud-beijerland@ditiswaar.nl

Maandag: gesloten
Di, wo, do: 9.30-17.30
Vrijdag: 9.30-21.00
Zaterdag: 9.30-17.00
Zondag: gesloten

WAAR Oosterhout

Keiweg 4
4901 JA
Oosterhout
Telefoon: 0162748764
E-mail: oosterhout@ditiswaar.nl

Maandag: gesloten
Di, wo, do: 09.30 – 18.00
Vrijdag: 09.30 – 21.00
Zaterdag:  09.30 – 18.00
Zondag: gesloten

WAAR Tilburg

Juliana van Stolbergstraat 25
5038 AM
Tilburg
Telefoon: 0133031823
E-mail: tilburg@ditiswaar.nl

Maandag: 13.00-18.00
Di, wo, vrijdag: 10.00-18.00
Donderdag: 10.00-21.00
Zaterdag: 10.00-17.00
Zondag: 12.00-17.00

Bakkerij Le Perron heeft dezelfde openingstijden
als de winkel.

WAAR Utrecht

Lijnmarkt 21
3511 KE
Utrecht
Telefoon: 030-2317731
E-mail: utrecht@ditiswaar.nl

Maandag: 13.00-18.00
Di, wo, vrij: 10.00-18.00
Donderdag: 10.00-21.00
Zaterdag: 10.00-17.00
Zondag: 12.00-17.00

WAAR Zaandam

Westzijde 46
1506 EG
Zaandam
E-mail: zaandam@ditiswaar.nl

Ma, di: gesloten
Wo, do, vr, za: 11.00 – 17.30
Zondag: gesloten

WAAR Zutphen

Korte Beukerstraat 14
7201 KP
Zutphen
Telefoon: 0575743013
E-mail: zutphen@ditiswaar.nl

Maandag: 13:00 – 18:00
Di, wo, do: 9:30 – 18:00
Vrijdag: 9.30 – 20.00
Zaterdag: 9.30 – 18.00
Zondag: 12.00-17.00
Elke laatste zondag van de maand koopzondag