Lots of Love Natural Temptation

3,49

Lots of Love-thee van Natural Temptation is een lekkere fair trade en biologische kruidenthee met kamille, lavendel en rozenblaadjes. Deze thee is een lief cadeautje met een persoonlijke boodschap.

3,49

Op voorraad

Artikelnummer: 8711743529926 Categorieën: , , Tag:

Beschrijving

Lots of Love is een hartverwarmende biologische kruidenthee met lavendel en rozenblaadjes. Met deze bijzondere thee geef je een cadeau vol liefde. In een doosje zitten 18 theezakjes en op elk zakje vind je de boodschap ‘lots of love’ terug, zodat je de theezakjes ook los kunt uitdelen of per post kunt versturen. Op de zijkant van het doosje is ruimte om een persoonlijk bericht aan de ontvanger te schrijven.

Specificaties

  • Inhoud: 18 zakjes
  • Ingrediënten: kamille, lindebloesem, vlierbloesem, zoethout, lavendel (5%), vanille, rozenbloemblad (5%)
  • Biologisch
  • Fair trade

Over Natural Temptation

Natural Temptation kiest altijd voor fair trade en biologische ingrediënten. Het merk gaat relaties voor de lange termijn aan met haar leveranciers en weet precies waar de kruiden voor hun thee vandaan komen. Met de thee van Natural Temptation draag je altijd bij aan iets goeds. En dat proef je.

Extra informatie

land van herkomst

gelegenheid

gelukkige

,

waarborg

merk